بالا دفتر مجازی فضای شرکت های ارائه

همانطور که همه ما می دانیم که امروزه تمام جهان تبدیل شده است یکی با تکنولوژی. امروز ، شرکت ها ترجیح می دهند به سفر در سراسر جهان از یک ملت است. ما همه از بسیاری از شرکت های چند ملیتی شنیده و من امیدوارم که شما را در درک که آژانس چند ملیتی بدان معنی است که یک سازمان است که در حال رشد کسب و کار خود را در کشورهای مختلف علاوه بر کشور خود ، که توانایی به کسب و کار است کار بر روی ترویج محصول از شرکت.
بنابراین اجازه دهید درک آنچه اتفاق می افتد به محل کار مجازی و به همین دلیل بخش دفتر مورد نیاز است. امروزه بسیاری از گروه ها بر فضای محل کار دیجیتال تاثیرگذار هستند ، شما می توانید از آنها بر اساس اجاره دفتر دیجیتال استفاده کنید. بنابراین اجازه دهید به شما بگویم نام برخی از بهترین سازمان ها در جهان ، بنابراین اگر شما نیاز به یک دفتر دیجیتال ، سپس شما باید با این سازمان ها تماس بگیرید و به حداقل رساندن ارزش محل کار مجازی رزرو دفتر مجازی.

1. Servcorp (بازدید از وب سایت رسمی): ServCorp سازمان چند ملیتی فراهم می کند که بسیاری از خدمات از قبیل محل کار دیجیتال اتاق مونتاژ دفتر منطقه couching و بسیاری از خدمات فناوری اطلاعات دیگر است. سازمان فراهم می کند گزینه های کامل خدمات دیجیتال در خدمات منشی در مکان های مشهور. اگر شما نیاز به یک جلسه پس از آن مقدار از گوشی های هوشمند خانگی برای کسب و کار خود را در محل کار شرکت مجازی دفتر خدمات منشی زنده است. شما می توانید محل کار همراه برای تحقق نیاز خود استفاده کنید.

2. داوینچی مجازی (بازدید از وب سایت رسمی): داوینچی دیجیتال یک شرکت چند ملیتی فراهم می کند که بسیاری از خدمات مانند فضای مجازی دفتر خدمات زنده منشی چت وب زنده جلسه خدمات ارتباطی فضا است و بسیاری از خدمات مختلف است که قطعا توسعه کسب و کار کمک به انجام. مکان های دیجیتال برای کسب و کار و اجاره و علاوه بر این نقطه عطفی ارائه می دهد دفاتر غیر دولتی, طبقه فردی, فضای اختصاصی, اتاق جلسه, فضای رویداد.

3. Iwg plc (قبلا Regus) (بازدید از وب سایت رسمی): Iwg PLC ، همچنین به عنوان گروه محل کار بین المللی و نام رسمی آن پذیرفته شده است ، شما می توانید از این شرکت به نام Regus آگاه باشید. علاوه بر این ، شرکت تایید طیف گسترده ای از verticals برای کسب و کار. این سازمان به ارائه راه حل های مجازی در محیط کار برای سازمان ها در مکان های یک نوع ، علاوه بر ارائه گزینه های مترجمان آزاد برای استارت آپ. جوانان آن را با یک فرد خصوصی نگه دارید

4. اپوس دفاتر مجازی (بازدید از وب سایت رسمی): این سازمان ارائه می دهد انواع ارائه دفتر دیجیتال و شما همچنین می توانید استفاده از برنامه های محل کار مجازی مانند اقامت منشی و نام شرکت آدرس پستی, شرکت شماره تلفن همراه, شماره فکس سازمان ، تبدیل پاسخگوی تلفنی می تواند. صدای تبدیل به یک نام کلاس بالا برای انتقال انواع بسیار متنوعی از خدمات برای استفاده از صندوق های پستی برای بهبود ایمیل شرکت شما.

5. مدیر عامل شرکت (وب سایت رسمی مراجعه کنید): مدیر عامل شرکت یک آژانس هسته ای ارائه می دهد که انواع ارائه های محل کار مانند فضای همکاری ، دفاتر مجازی ، امکانات مونتاژ ، دفاتر سرویس ، پشتیبانی سازمانی است که شما برای این شرکت ارائه شده است. می تواند مورد استفاده قرار گیرد بسیار استخدام برای کار شما. محل کار این شرکت در اجزای استثنایی ایالات متحده واقع شده است. و کشور منحصر به فرد.

اگر شما به هر کشور دیگر ، اگر شما به هر کشور دیگر بروید ، شما باید زمین را بلافاصله خرید ، و یا آن را با کمک اجاره زمین به سازمان خود را اجرا کنید. هر کارفرما می خواهد به خرید زمین کمتر ، او ترجیح به اجاره زمین برای گسترش کسب و کار خود را. امروز ما می بینیم که بسیاری از شرکت ها در هر گوشه ای از کشور تشکیل شده است ، به طوری که آنها دیگر مجبور به زحمت خریدار این شرکت به هیچ وجه ، به عنوان اگر من نگه داشتن نگرش چگونه به نام HP ، من شما را به دانستن , یک شرکت لپ تاپ وجود دارد, و این روزها در هر ایالات متحده آمریکا که در آن این شرکت در حال رفتن, دفتر خود را در گوشه در حال انجام کار خود را به هر کارگر, به طوری که نوت بوک لپ تاپ کسب و کار برای خرید و بازیابی لپ تاپ شما.

با توجه به افزایش تقاضا از آغاز جهان ، تقاضا برای سازمان محل کار Hardol آغاز شده است افزایش امروز. شما باور دارید که آژانس آغاز شده است که سازمان دیگر که سرمایه گذاری زیادی ندارد ، در یک زمان آن کشور دقیق است. اگر شما می توانید خود را بزرگ و یا از رفتن از ایالات متحده. از سوی دیگر ، آنها باید به دنبال کمک از شرکت. شما شنیده آن خواهد شد سر کام و آژانس که دفتر فردا انجام خواهد داد. شما می دانید که هر محل کار مجازی یک دفتر دیجیتال از سرمایه گذاری است, آنها را فراهم دفتر. آنها مقابله خود را انجام می دهند و آدرس خود را ارائه می دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: