بهترین پلتفرم های مترجم 5

تنظیم و وضعیت انسان. تنظیمات بیشتر در زمانی که انسان سوال دور برای مواد غذایی و سرپناه امن, اما هیچ زمانی وجود دارد که انسان ها به نفع گوش دادن و انسان می خواهید به حل و فصل در یک مکان وجود دارد و اگر شما می خواهید برای گفتن hiya اگر من هیچ کار در حال حاضر ، انسان ها می خواهند در یک محل داخلی زندگی کنند و شما می بینید که چه مکان جدیدی برای ارائه در این جهان و محل رایگان است. این یک نوع کار است که در آن مترجمان آزاد در کار داخلی خود کار می کنند. آنها انجام کار و آنها در حال کار در کسب و کار و همچنین خانه. هر زمان که شما دانش فنی و استثنایی در توانایی های فنی خود را و شما می خواهید برای انجام یک کار فنی و شما خلاق هستند ، در بالا شما بسیاری از ابتکارات در مقدمه خود را گرفته اند و که باید به دست آورد و که در سراسر واژ Ld. صادقانه به دنبال ، شما یکی از فارغ التحصیلان کلاس اول

1. Upwork: شما مجبور به تعطیل پلت فرم به اوج freelancing است که می تواند کمک به فرد مناسب برای کار پیدا کنید زیرا شما یک فوق العاده اما بسیاری از مردم که دیگر به خوبی و که از کیفیت مورد نظر هستند. با استفاده از یک پلت فرم راه اندازی AP شما متصل به هر و در نهایت منافع همه و مردم بزرگ از فن آوری است.

2. گورو: شغل فنی در مشاغل دیگر نیاز به هیچ حضور فیزیکی. مشاغل فنی فقط نیاز به ابتکار فنی دارند و شما می توانید این کار را انجام دهید اگر شما در یک لپ تاپ برای ابزار سلول هستید. قادر خواهد بود ، پس چه پاسخ است. بسیاری از برش لبه تجارت بزرگ در مترجمان آزاد در دسترس هستند به نمایش گذاشتن استعداد کیفیت خود را.

 

3. Toptal: آموزش و اگر من می خواهم به شما در مورد پلت فرم آزاد را ببینید و سپس آن را می تواند به شما در گرفتن کار انجام شده کمک کند. آیا می خواهید یک مترجم آزاد برای پروژه های فنی یا خلاقانه استخدام کنید ، هرچند که در آن یک حق را پیدا نکنید و اگر انتخاب کنید که یک کار را به عنوان یک انسان فنی انجام دهید ، هر جنبه ای در دست با پلت فرم راه اندازی به شما یک کار می دهد.

4. مترجم آزاد: شما یک مترجم آزاد هستید. اگر انسان برای پیدا کردن پاسخ خود را جستجو و سپس این جزء ضروری است که هر انسان به دانستن است و برای هر دو freelancing و حرفه ای های مختلف آزاد به طور یکسان است. وظایف مختلفی در این پلتفرم وجود دارد.

5. 99designs: پروژه های فنی خلاق و طرح های هنری و کارهای بلند مدت و طرح های کوتاه مدت علاوه بر این در دسترس هستند, که شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع از کار شما می خواهید به انجام و یا شما می خواهید به استخدام مردم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: