شرکت های آنتی ویروس برتر جهان

همانطور که همه ما معتقدیم که دنیای اینترنت به طور کامل امن نیست ، بنابراین برخی از فرصت ها برای ویروس های هکرها وجود دارد. دلیل اصلی برای حمله هکر است به دلیل برخی از معایب در برنامه نویسی, اما هنوز هم وجود دارد راه را برای رد صلاحیت کامپیوتر شما ابزار اگر شما با استفاده از نرم افزار آنتی ویروس.

هر زمان که ما از سیستم کامپیوتر ما استفاده می کنیم ، بسیاری از فایل ها به داخل کامپیوتر ما می رویم و با توجه به در حال اجرا یک فایل واحد ، ما میتوانیم کارهای زیادی انجام دهیم ، اما اگر هدف وجود دارد که فایل را می توان در صورتی که کامپیوتر استفاده کرد. اگر ابزار به درستی کار خواهد کرد و سپس می توان گفت که ابزار لپ تاپ بد است برای مدت زمان طولانی در حال حاضر ، فقط به عنوان یک فرد می شود ناسالم داخلی هند ، در همان راه اگر ویروس دستگاه کامپیوتر هنگامی که شما را وارد کنید ، دستگاه کامپیوتر بیمار است و برای این ، شما می خواهید یک نرم افزار آنتی ویروس دقیق ، بنابراین امروز من به شما اطلاع آنچه که نرم افزار آنتی ویروس بالا است-بنابراین آنچه در آن است که شما می خواهید برای خرید نرم افزار آنتی ویروس به عنوان مورد نیاز و نگه داشتن سیستم شما.

1. نورتون: جرایم اینترنتی یک مشکل عمده را در زمان های فوق مدرن حذف کرده است ، با این حال برای مقابله با آن ، شما می خواهید برنامه های نرم افزاری مانند آنتی ویروس شمالی. این سیستم هویت شما را بیان می کند و همچنین سوابق شما یا تلفن همراه شرکت و دستگاه لپ تاپ را برای ایجاد برنامه های نرم افزاری برای همه ، قفل می کند.

2. بیت دیفندر: این شرکت فراهم می کند یک کار بسیار خوب در زمینه نرم افزار آنتی ویروس. با کیفیت بالا خوب برنامه نرم افزار آنتی ویروس خود را تقریبا در سراسر جهان استفاده می شود ، آن را تعریف امنیت از این نقاط به عنوان امنیت داده ها و همچنین امنیت ابر.

3. مک آفی: این سرمایه گذاری کسب و کار بسیار قدیمی و بسیار خوب است. این سازمان شما را با نرم افزار آنتی ویروس برای محافظت از رایانه خانگی خود فراهم می کند. امنیت شبکه. شما نیاز به کامپیوتر خانگی خود را اشباع. اگر شما انتخاب می کنید برای محافظت از داده های خود را, سپس این شرکت نرم افزار برنامه برای شما عالی خواهد بود.

4. WEBROOT: این شرکت ارائه می دهد یک برنامه نرم افزاری در سطح جهانی است که در سراسر جهان استفاده می شود ، آن را محافظت دی ان اس از نرخ صفحه هوشمند ، مدیریت حفاظت از آن بسیار دلسوز است.

5. ESET: حفاظت از نرم افزارهای مخرب این که آیا از جایی یا تولید یک نوع دیگر آهسته تر است ، این سازمان بهترین نرم افزار آنتی ویروس را بسیار مناسب می کند. امنیت مرکز مدیریت می دهد نقطه پایانی نمونه پلت فرم BF یا تشخیص سوابق به درستی و اگر شما می خواهید کامپیوتر خود را به خوبی انجام دهید ، اگر شما می خواهید به استفاده از این آنتی ویروس ، تعمیر آن.

امروز ، که در آن فایل را به من اطلاع هر کسی که مدرن امنیت سایبر روز است امن نیست ، به دلیل آن شما باید کامپیوتر خود را خریداری کنید. بسیاری از انسان ها دیگر به نفع سرمایه گذاری در زمان زیادی برای ذخیره کامپیوتر خود هستند و با توجه به این واقعیت که آنها با زیان های زیادی روبرو هستند. به همین دلیل است که این امر می تواند فوق العاده برای ذخیره لپ تاپ شما حتی در حالی که صرفه جویی در کامپیوتر شما. اگر شما در مورد آن فکر می کنم ، یک چیز در نظر شما و برنامه آنتی ویروس نرم افزار خواهد بود که این نرم افزار خواهد شد مانند برخی از پول را از شما را ، اما در جایی در مورد شما خرید لپ تاپ خود را با پول نرم افزار خود را خواهد شد شما در یک موقعیت برای خرید comp خود را داده های uter. بزرگترین مشکل امروز این است که به منظور حذف اطلاعات از کامپیوتر شما, شما هر گونه حقایق غیر عمومی است که شما را در کامپیوتر حفظ, اگر چه فرض کنیم که آن را تبدیل به عمومی که داده خواهد شد در دسترس. به سرقت رفته است. اما آنچه یک لحظه وحشتناک خواهد آمد. بازار حقایق شخصی خود را به طوری که شما با استفاده از نرم افزار آنتی ویروس.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: