بالا 5 نرم افزار آنتی ویروس در جهان

با تهدیدهای امنیتی در حال افزایش در سراسر جهان ، نیاز به یک سرویس آنتی ویروس عالی بزرگتر از همیشه است. با این حال ، ساخت برنامه های نرم افزار آنتی ویروس یک اولویت بزرگ در یک مرحله بازار شلوغ می تواند یک چالش دلهره آور باشد.
به نگرانی هر چند, به عنوان ITProPortal است که در اینجا برای کمک به, در زیر برخی از گزینه های عالی برای برنامه های آنتی ویروس. ما همچنین به روز رسانی این اطلاعات را با تمام معاملات معاصر و نسخه های جدید نگه می داریم ، بنابراین مطمئن شوید که تمام اطلاعات آنتی ویروس آنتی ویروس را داشته باشید.

1. بیت دیفندر (بازدید از وب سایت رسمی)-Bitdefender Antivirus Plus ۲۰۱۹ آسان است برای به دست آوردن و راه رفتن با یک فرآیند نصب آسان. با این حال ، آگاه باشید که بهتر است برای ایجاد یک حساب بر روی خط با یک آدرس ایمیل الکترونیکی قبل از بار اولیه و نصب. برخی از نقاط ضعف در نرم افزار است که به طور کامل دفاع از سه اسباب بازی به جز برای مجوز های اضافی وجود دارد ، هر چند برخی از کالاهای رقیب دفاع تنها یک دستگاه

2. McAfee (وب سایت رسمی مراجعه کنید)-McAfee یکی از مهمترین ارائه دهندگان راه حل آنتی ویروس است و به دلیل اولین ظاهر ویروس استفاده شده است. McAfee انواع کاملی از محصولات امنیتی مانند آنتی ویروس ، فایروال و برنامه های ضد جاسوس را ارائه می دهد. McAfee آنتی ویروس کامپیوتر خود را آزاد از ویروس ها ، کرم ها ، تروجان ها و دیگر برنامه های مخرب را حفظ خواهد کرد.

3. نورتون (بازدید وب سایت رسمی)ورتون آنتی ویروس پلاس امروز ورود به سطح برنامه آنتی ویروس از شرکت است. Norton در اطراف برای سنین بوده است ، با تشخیص جامد او بیش از چندین دهه به دست آورده است. اضافه کردن به شهرت, نورتون می دهد ارزش مناسب و معقول با هزینه عضویت سالانه آن. نورتون آنتی ویروس پلاس فراهم می کند یک توده از عکسهای قابل تنظیم برای مدیریت تنظیمات. ما همچنین مانند مسدود کننده URL ، که می تواند کاربران را از بدافزار از طریق بازدید کنندگان مسدود شده به وب سایت های مخرب محافظت کند.

4. Webroot (بازدید وب سایت رسمی)-آنتی ویروس هر کجا یک رویکرد سبک وزن برای نرم افزار آنتی ویروس می گیرد. برنامه آنها یک دانلود 2MB کوچک است و هیچ تمایلی برای به روز رسانی های سنگین امضا باعث می شود که بهترین راه برای انسان ها با اتصال به اینترنت تنبل باشد. به علاوه بزرگ از این نرم افزار کمی این است که آن را اجرا می کند واقعا سریع ، و حتی نمی تواند سیستم های قدیمی تر کوچک.

5. ESET NOD32 (بازدید از وب سایت رسمی)--ESET NOD32 Antivirus یک مجموعه امنیتی مفید است که فیلتر های محافظت از تروجان در زمان واقعی ، شناسایی شگفت انگیز اکتشافی ، لایه ضد ransomware ، اکثر امنیت و Url ها را برای جلوگیری از وب سایت های مخرب. علاوه بر این ، ماژول با استفاده از Powersley در Woodall ، دفاع در برابر اسکریپتهای مخرب ، یک اسکنر برای دستگاه های ذخیره سازی انبوه USB ، و یک اسکنر UEFI برای امنیت در برخی از نقطه فرآیند بوت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: