بالا 5 ابر رایانه شرکت های ارائه دهنده خدمات در ۲۰۱۹

مانند ما در حال سپردن اطلاعات ما بر روی کامپیوتر می روم هر گونه مشکل. به همین ترتیب ، خدمات محاسبات ابری ، چنین تکنولوژی سختی را جایگزین کرده اند. بنابراین ما در واقع می گویند که ابر ارائه دهندگان محاسبات چیزی بیش از ارائه پیشنهادات مانند ذخیره سازی ، پایگاه داده ها ، سرورها و شبکه از طریق اینترنت می باشد.

لیست شرکت ها
1. آمازون سرویس وب (AWS)
2. مایکروسافت لاورو
3. آی بی ام
4.  پلت فرم ابر گوگل
5. Alibaba

1. آمازون وب سرویس (AWS): آمازون سرویس وب قطعا می داند که در خط ذخیره سازی و محاسبات بازار ، و آن را یکی از تخصصی ترین ابر جهان ارائه دهندگان خدمات رایانش. برنامه های پیشرو نرم افزار به عنوان یک مدل حامل (SaaS) و یک ترکیب عالی از ارائه خدمات ابر است که اجازه می دهد سازمان ها برای ایجاد روابط تجاری خود را در سراسر چرخه بقا خریدار کمک می کند تا برای کنترل توسعه یافته است.

2. مایکروسافت لاورو: مایکروسافت لاورو برای استقرار ، طراحی و کنترل برنامه ها از طریق یک شبکه جهانی که در سراسر جهان عمل می کند ، استفاده شده است. نرم افزار برنامه کسب و کار سازمانی و یکی از پیشرو در جهان ارائه دهنده ابر محاسبات حامل.

3. آی بی ام: آی بی ام تمام گزینه های ابر آن مانند واتسون ، Bluemix و SoftLayer به یک سرویس شرکت واحد به نام "آی بی ام ابر" فراهم می کند که بیش از ۱۷۰ خدمات اضافه شده است. ارائه دهنده رایانش ابری. شرکت اوراکل ارائه می دهد سرورها ، ذخیره سازی ، شبکه ها ، توابع ، و بسیاری از خدمات دیگر.

4. گوگل پلت فرم ابر: گوگل بسیار قوی در هوش مصنوعی و یادگیری لپ تاپ. پلت فرم ابر گوگل با استفاده از منابع بسیاری از قبیل کامپیوتر ، ماشین های مجازی ، دیسک های به چالش کشیدن ، و غیره ، که در مراکز گوگل ثبت نگهداری می شود. فن آوری های دل است که طیف وسیعی از محاسبات ابری و پلت فرم برنامه های نرم افزار مجازی سازی و خدمات.

5. Alibaba: Alibaba ابر فراهم می کند خدمات محاسبات ابری به کسب و کارهای آنلاین.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: