TOP 5 OPROGRAMOWANIE ANTYWIRUSOWE NA ŚWIECIE

Z zagrożeniami bezpieczeństwa na wzrost na całym świecie, potrzeba doskonałej usługi antywirusowe jest większy niż kiedykolwiek. Jednak sprawienie, aby programy antywirusowe były wielkim priorytetem na zatłoczonym rynku, może być trudnym wyzwaniem.
Nie martw się jednak, jak ITProPortal jest tutaj, aby pomóc, poniżej kilka świetnych opcji dla programów antywirusowych. Będziemy również aktualizować te informacje z wszystkich współczesnych ofert i nowych wersji, więc upewnij się, że wszystkie antywirusowe informacje antywirusowe.

1. BitDefender (wizyta Oficjalna strona internetowa)-BitDefender Antivirus Plus 2019 jest łatwo wstać i chodzić z łatwym procesem instalacji. Należy jednak pamiętać, że przed początkowym obciążeniem i instalacją należy utworzyć konto on-line z adresem poczty elektronicznej. Istnieją pewne słabości w aplikacji, które całkowicie bronić trzech gadżety z wyjątkiem dodatkowych licencji, chociaż niektóre konkurencyjne towar broni tylko jedno urządzenie

2. McAfee (wizyta Oficjalna strona internetowa)-McAfee jest jednym z najczęściej używanych dostawców rozwiązań antywirusowych, i był używany z powodu pierwszego pojawienia się wirusa. McAfee ofiarować pewien pełny rozmaitość od zabezpieczenie towary taki jak Antivirus, alkohol i anty-spyware programy. McAfee Antivirus będzie trzymać komputer wolny od wirusów, robaków, trojanów i innych szkodliwych programów.

3. Norton (wizyta Oficjalna strona internetowa)-Norton Antivirus Plus jest dzisiejszym entry-level program antywirusowy firmy. Norton jest już od wieków, z solidnego uznania zdobył przez dziesięciolecia. Dodając do reputacji, Norton daje przyzwoitą wartość z jego rocznego kosztu członkostwa. Program Norton Antivirus Plus zapewnia masę dostosowywanych fotek do zarządzania ustawieniami. Lubimy również URL Blocker, który może chronić użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem poprzez zablokowane wizyty w złośliwych witrynach.

4. Webroot (wizyta Oficjalna strona internetowa)-Anywhere Antivirus ma lekkie podejście do oprogramowania antywirusowego. Ich program jest malusieńki 2MB Download, i nie ma chęci do ciężkich aktualizacji sygnatur sprawia, że najlepsze dla ludzi z powolne połączenia z Internetem. Duży plus tego małego oprogramowania jest to, że działa bardzo szybko, i nie może nawet kurczyć starszych systemów.

5. ESET NOD32 (wizyta urzędowy pajęczyny)-ESET NOD32 Antivirus jest pewien korzystny Zabezpieczenie Świta ów filtry rzeczywisty-czas malware zabezpieczenie, zdumiewający heurystyczny wykrywanie, anty-ransomware warstwa, najliczniejszy zabezpieczenie i URLs wobec blokować szkodliwy websites. Dodatkowo, moduł wykorzystuje Powersley na Woodall, obrony przed złośliwymi skryptami, skaner dla urządzeń pamięci masowej USB i skaner UEFI dla bezpieczeństwa w pewnym momencie procesu rozruchu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: