TOP 5 CLOUD COMPUTING FIRM DOSTAWCY USŁUG W 2019

Jak jesteśmy wpłaty naszych danych na PC pozostawiając żadnych kłopotów. Podobnie, usługi przetwarzania w chmurze zastąpiły takie twarde technologie zasilania. Tak naprawdę mówimy, że dostawcy chmury obliczeniowej są niczym więcej niż dostarczanie ofert, takich jak przechowywanie, baz danych, serwerów i sieci za pośrednictwem Internetu.

Lista firm
1. Usługa internetowa Amazon (AWS)
2. Platforma Microsoft Azure
3. Ibm
4.  Platforma Google Cloud
5. Alibaba

1. Amazon Web Service (AWS): Amazon Web Service na pewno zna magazyn on-line i rynek obliczeniowy, co czyni go jednym z najbardziej wyspecjalizowanych dostawców usług Cloud Computing na świecie. wiodący program jako model przewoźnika (SaaS) i opracowała doskonałe połączenie oferty usług w chmurze, które pozwalają agencjom budować swoje relacje przedsiębiorstw biznesowych w całym cyklu przetrwania nabywcy pomaga kontrolować.

2. Microsoft Azure: Microsoft Azure jest używany do wdrażania, projektowania i kontroli aplikacji za pośrednictwem globalnej sieci, która działa na całym świecie. oprogramowania biznesowego i jednego z wiodących dostawców usług w chmurze obliczeniowej na świecie.

3. IBM: IBM dodał wszystkie opcje chmury, takie jak Watson, Bluemix i SoftLayer do jednej usługi firmy o nazwie "IBM Cloud", która zapewnia ponad 170 usług. dostawcą usług w chmurze obliczeniowej. Oracle Corporation oferuje serwery, pamięć masową, sieci, funkcje i wiele innych usług.

4. Google Chmura Platforma: Google jest bardzo silny w AI i laptop uczenia się. Google Cloud Platform korzysta z wielu zasobów, takich jak komputery, maszyny wirtualne, wymagające dyski itp., które są przechowywane w centrach rekordów Google. technologie firmy Dell, które zapewniają szeroką gamę programów do przetwarzania w chmurze i oprogramowania do wirtualizacji platform oraz Usług.

5. Alibaba: Alibaba Cloud świadczy usługi w chmurze obliczeniowej firmom internetowym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: