بالا SSL گواهینامه شرکت های ارائه دهنده برای ایجاد HTTPS وب سایت شما

تغییرات زمان و همانطور که همه ما می دانیم که هر کسی با استفاده از خالص به این روز هنگامی که شما به نظر می رسد در منطقه ای خود را می بینید یک چیز دوباره و دوباره که همه ما باید حداقل یک تلفن همراه. . یک جزء که باید شناسایی کنید این است که گواهی SSL چیست.
این یک نوع گواهی است که برای دامنه شما و داده های وب سایت شما ارائه می شود. هنگامی که از یک گواهینامه SSL استفاده می کنید ، به محض اینکه وب سایت خود را از طریق یک لایه سوکت مسدود کنید و گواهی SSL علاوه بر این به مشتریان شما منتقل می شود. و این چیزی بود که نبود. مشتریان امن هستند ، بنابراین بسیار مهم است که شما وب سایت خود را نامرئی به طوری که شما می توانید گواهی SSL عرضه. دریافت گواهینامه SSL از شرکت غیر انجام.

1. Comodo: Comodo جهان بزرگترین شرکت ارائه دهنده SSL ارائه دهنده است. آژانس در سرویس های اصلی فراهم می کند مانند متوقف کردن تمام حملات سایبری و همچنین توسعه پلت فرم امنیتی انقلابی که تهدید بی فایده ، در سراسر شبکه ، خالص و ابر. یکی از گواهینامه های پایونیر SSL نویسنده شرکت که ارائه می دهد SSL گواهینامه ها در هر پایه رایگان و حق بیمه.

2. DigiCert: کارفرما می توان انواع مختلفی از گواهینامه های SSL مانند استاندارد SSL ، EV SSL ، چند دامنه SSL ، چند دامنه ، کارت وحشی و زیرساخت های کلیدی عمومی را فراهم می کند. گواهینامه های SSL محبوب که با تمام مرورگرها کار و سازگار است. این شرکت باعث می شود استفاده از 2048/4096 SHA2 RSA که علاوه بر پشتیبانی از EC DSA و علاوه بر این علاوه بر این به آن را ارضا HIPAA و PCI پذیرشهای.

3. GeoTrust: ژئوتراست affords انواع مختلفی از خدمات مانند خرده فروشی و نمایندگی فروش رمزگذاری SSL ، احراز هویت وب سایت ، امضاهای دیجیتال ، امضای کد ، بسته شدن ایمیل محکم ، و سازمان SSL. لایه سوکت invulnerable با دیوار آتش ، دفاع Sitelock و حفاظت از تروجان.

4. نیک: GoDaddy می دهد گواهینامه SSL با محکم SHA-2 و ۲۰۴۸ بیتی رمزگذاری. همچنین قابل دسترسی در دی وی ، OV ، و صدور گواهینامه SSL EV است. تأیید هویت پیشرفته ، هویت های قابل اعتماد و معامله کاملا امن را ارائه می دهد.

5. GlobalSign: GlobalSign یکی از شرکت راه حل های ایمنی استثنایی برای انواع متمایز از کسب و کار از کوچک به بزرگ است. یکی از نام های تجاری پیشرو و شناخته شده ترین در نظم و انضباط ساخته شده است در امنیت سایبری.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: